Potrzebujesz fachowej pomocy?   -   (+48) 22 446 49 35

W dniach 5 - 6 marca w Tarczyńskim Hotelu - Ranczo pod Bocianem, odbyło się coroczne spotkanie przedstawicieli handlowych PIAB Polska. W jego trakcie zorganizowane zostały szkolenia połączone z prezentacją nowych produktów firmy PIAB. Poniżej przedstawiamy Państwu wybrane nowości, które już są dostępne lub wkrótce zostaną wprowadzone do oferty.

Value Line

Zupełnie nowa linia elementów próżni oferująca świetną wydajność w rozsądnej cenie. Podzespoły z serii Value Line będą doskonale sprawdzać się do aplikacji w maszynach statycznych lub o powolnej prędkości, do powierzchni łatwych do podniesienia oraz pracujących w zwykłych warunkach środowiskowych. W serii dostępne będą eżektory, przyssawki oraz opcjonalne mocowania typu "push on".

Nowe rozmiary przyssawek z grupy Friction Cups

Odpowiadając na potrzeby swoich klientów firma PIAB wprowadziła do oferty nowe rozmiary przyssawek z serii Friction Cups (FCF25P, BFF30P), pozwalające na chwytanie małych oraz trudno dostępnych części detali.

Seria przyssawek Friction Cups została zaprojektowana do pracy z detalami zaolejonymi. Specjalne wewnętrzne ożebrowanie z ostrymi krawędziami i kanałami zabezpiecza wyjątkowo dobrą przyczepność na tłustej powierzchni.

Dowiedz się więcej o FCF25P

Dowiedz się więcej o BFF30P

Przyssawka dla przemysłu piekarniczego B-BL40-2 FDA

Przyssawka ta posiada procentowy dodatek żelaza co sprawia, że jest wykrywalna – jest to bardzo ważna a razem konieczna cecha. Wykonana z silikonu, który posiada certyfikat FDA

Dowiedz się więcej o B-BL40-2 FDA

Przyssawki do otwierania torebek- F26 oraz F33 FDA

Przyssawki wykonane są z silikonu dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Nie zawiera on pigmentów i jest zatwierdzony przez FDA (FDA 21 CFR 177.2600.) oraz spełnia regulacje UE EU 1935/2004. (FDA). Przyssawki są miękkie i giętkie oraz mogą pracować w szerokim zakresie temperatur.

Dowiedz się więcej o F26 FDA

Dowiedz się więcej o F33 FDA

Natychmiastowe podłączenie ssania przy pomocy COAX® in piGRIP®

Najmniejszy chwytak zintegrowany z przyssawką. Dostępny w wersji z dwustopniowym wkładem COAX® MICRO. Niewielki rozmiar oraz możliwość montowania w kilku kierunkach pozwala na montaż w urządzeniach, gdzie mamy ograniczone możliwości gabarytowe.

Dowiedz się więcej o COAX in piGRIP

piSECURE- bezpieczne przenoszenie tafli szkła oraz blach

Kompaktowa pompa próżniowa wyposażona w system oszczędzania powietrza, wyposażona w szczelny zawór odcinający, który zapewnia bezpieczeństwo w przypadku awarii systemu lub zasilania.

Dowiedz się więcej o piSECURE

Nowy, najmniejszy zawór przyssawki - piSAVE sense 02/60

Nowy zawór ma bardzo mały przepływ minimalny i nadaje się do przyssawek o średnicy ≤50mm. Posiada ulepszoną charakterystykę przepływu dla precyzyjnych aplikacji wymagających bardziej bezpiecznego doboru pompy próżniowej.

Dowiedz się więcej o piSAVE sense

COAX MINI Di16-2

Wkład COAX® Di przeznaczony jest do pracy w bardzo trudnych warunkach pracy łączących wysokie zapylenie i wilgotność. Brak zaworów klapowych w znacznym stopniu eliminuje niebezpieczeństwo zapychania się i nieprawidłowej pracy.

Dowiedz się więcej o COAX MINI Di16-2

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.